Poradíme Vám

Kategorie
 
 
 
 
 

Jak si vybrat kabelku

Existuje mnoho doporučení, jak si vybrat tu správnou kabelku.
Zmíníme hlavní zásady, které by se měly uplatňovat při výběru kabelky:
• výška postavy by měla být přímo úměrná velikosti kabelky, tzn. vysoké dámy by měly neměly nosit příliš malé kabelky a naopak nízké zase příliš velké
 

Jak pečovat o kabelky

I když si kabelku vysloveně "neoblékáme", používáme ji denně a často jí dáváme opravdu zabrat. Je vlastně v permanentním provozu: několikrát denně ji bereme do ruky, otevíráme, zavíráme, hledáme v ní peněženku, mobil, doklady, diář, občas v ní máme i menší nákup. Očekáváme, že všechno vydrží a bude stále jako nová.
Abychom ji takovou měli co nejdéle, uvádíme pro Vás několik rad:
Doporučujeme:
• chránit před mechanickým poškozením (oder, ostré předměty), před chemikáliemi (včetně parfémů), přímým sálajícím teplem, promáčení, před silným mrazem

 

Ochrana a čištění kožené galanterie

Při péči o kožené výrobky je nejdůležitější zásadou předcházet jejich poškození. Neznamená to jen ochranu před mechanickým poškozením, ale především pravidelnou a preventivní ochranu jejich povrchu.
Nejdostupnějším prostředkem na ochranu a čištění kožených výrobků jsou výrobky značky Collonil, které je možné zakoupit v prodejnách kožené galanterie, obuvi a v drogeriích.
 

Je lepší kabelka z měkké nebo pevné kůže?

Toto dilema řeší většina žen. Obě alternativy mají své klady i zápory. Někdo očekává od kabelky, aby vždy držela svůj tvar - aby ji nebylo nutné zavěsit, ale bylo možné položit na židli, stůl. Naopak jiní upřednostňují pocit, když se kabelka příjemně nosí na rameni, přizpůsobí se tělu a nepřekáží.

 

Jak si vybrat peněženku

K doplňkům, které používáme nejčastěji, patří určitě peněženka. Denně ji několikrát otevíráme a zavíráme, ať už při placení hotovostí nebo kartou, vyjmutí a vkládání dokladů, slevových karet, poukázek, šeků či jiných drobností, které jsou nezbytnou součástí jejího obsahu.

 

Jak zkrátit pásek

Abychom vyhověli požadavkům většiny našich zákazníků, snažíme se pro náš e-shop zabezpečit pásky v maximálních délkách. Jelikož všechny naše pásky jsou zkracovatelné, můžete si přizpůsobit jejich délku Vašim konkrétním potřebám. V případě, že pásek má přezku se záklopkou se zoubky, zkracování je jednoduché a zvládnete ho i v domácích podmínkách.

 

Proč si vybrat přírodní bižuterii?

Přírodní bižuterie - to je krása přírodního materiálu , jeho variabilita a originalita . Pokud se při její tvorbě uplatní kreativita a precizní vypracování , vznikne nádherná bižuterie , kterou je radost nosit . Škála typů je široká - od jednodušších , jemnějších a méně nápadných , po složitější a masivnější typy, až extravagantní kusy.  

 

Variace šátku

Šátek a šála jsou ideálními doplňky pro byznys oblečení (kostým + halenka), ale zjemňují i sportovní oblečení (rifle + halenka, tričko), či jednoduché pouzdrové šaty. Kombinace bílé halenky a černé sukně si přímo žádá doplňky a vhodným řešením může být právě šátek nebo šál.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze