O nás

Kategorie
 
 
 
 
 

O nás

Společnost DK Real s r.o. vznikla v roce 2004 se zaměřením na podnikání v oblasti stavebnictví. V roce 2010 jsme rozšířili činnost naší společnosti k provozování internetového obchodu s koženou galanterií a módními doplňky pod názvem DENIMEX.
 
      Máme rádi přírodu a krásu, kterou dokáže vytvářet. I proto je naše zboží z 90% přírodního původu - v kožené galanterii nabízíme výrobky z přírodní kůže, v textilu dominuje hedvábí, v bižuterii dřevo, říční perly, korál a pryskyřice. V e-shopu DENIMEX nenabízíme velké série, ale se snažíme doplňovat vždy nové a jiné typy zboží na zpestření výběru, abychom dosáhli rozmanitosti tvarů, barev, stylů a materiálů.
 
Abychom Vám nabídli reálnou představu o našich výrobcích, najdete u nás podrobné informace o rozměrech, mnoho detailních fotografií, jakož i výrobky aranžované na figuríně (kabelky, šátky, bižuterie). Na dodání zboží nemusíte dlouho čekat, veškeré zboží nabízené na stránkách e-shopu DENIMEX máme skladem a umíme Vám jej okamžitě expedovat.
 
Naším cílem je spokojenost zákazníka. Prioritou je, aby byl spokojen se zakoupeným zbožím. Klademe však důraz i na to, co závisí jen od nás - kvalitní servis. Ten zahrnuje dostatek informací o zboží (popis a fotografie), komunikaci se zákazníkem, kvalitu balení, informace o pohybu zboží na cestě k zákazníkovi, rychlost dodání, záruční a pozáruční servis.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze